Nabízím Vám kompletní personální servis šitý na míru potřebám Vaší společnosti. Od analýzy pracovních pozic a personálního auditu, přes nastavení efektivních motivačních systémů, zavedení účinných hodnotících pohovorů až po výběr a doporučení nových zaměstnanců, kdy využívám především headhuntingu, doporučení a kontaktů ve své profesní databázi odborníků.

 

Nabídka

Aktuální nabídka pracovních pozic

V této sekci si můžete prohlédnout nabídku aktuálních pracovních pozic a veškerých detailů ohledně inzerované pracovní pozice.

Nabídka aktuálních pracovních pozic

Per.por. malý

Personální poradenství

Pojďte ochutnat něco z pod pokličky nabízených služeb. Zakládám si na osobním přístupu ke každému klientovi a je nabídka personální poradenství pro každého jiná. Jsem připravena se s Vámi potkat a navrhnout optimální a efektivní variantu pro Vás.

Nabídka personálního poradenství

Rekvalifikace malý

Rekvalifikační kurz 62-007-N Personalista

Od března 2014 nabízím také možnost profesní rekvalifikace na pozici PERSONALISTA. Nastartujte svou kariéru!

Více informací o rekvalifikaci

Koučink malý

Koučink

Dnešní doba přináší neustále změny a situace, se kterými jsme se dříve nesetkali. Vaši zaměstnanci, Vy sami, můžete dojít na rozcestí a váhat, kterou cestou dál jít a neskončit ve strži. Cítíte, že Vám věci nejdou jako dřív, že potřebujete na sobě zapracovat a potřebujete vhodného parťáka, který Vám pomůže se znovu nastartovat anebo posunout dál a výš.

Více informací o koučinku

Pracovně - diagnostické testování

Chcete vybrat toho správného člověka pro svou společnost? Záleží Vám na tom, aby splňoval určitá kritéria dovedností a znalostí? A aby byl osobnostně kompatibilní s ostatními členy týmu? Nekupujte „zajíce v pytli“. Nechejte si svého člověka u nás otestovat! Adepty najdeme, společně s Vámi vybereme a otestujeme.

Více informací o pracovně - diagnostickém testování