Zde naleznete mou publikaci ke stažení, můžete zde sledovat můj pořad s názvem máte pro mě práci a nebo shlédnout pořady, ve kterých jsem se účastnila jako host. Inspirovat Vás mohou také mnou publikované články.

Manuál motivace k práci

Manuál motivace k práci

V rámci spolupráce s Astrid, o.p.s. jsem spolupracovala na projektu „Transfer, aplikace, pilotáž a replikace modifikovaného systému Kofoedovy školy v prostředí ČR“ a za tímto účelem jsem napsala praktickou příručku a cvičebnici MANUÁL MOTIVACE K PRÁCI. Publikace nabízí nejen teorii, pohledy do minulosti, posun k současnosti, ale hlavně pěknou řádku praktických rad, myšlenek a tipů. Tuto praktickou příručku pro nezaměstnané jsem poté představila na kurzu, který proběhl v rámci daného projektu.

jana-rozhovor-tydne

Rozhovor týdne v LTV

V rozhovoru jsem představila Klub personalistů a semináře, které pořádá. Hovořila jsem o vyřízení dotací, které poskytuji nejen firmám, ale i jednotlivcům. Mimo jiné jsem zmínila nejčastější chyby, kterých se většina v rámci vyřizování dopouští. Z tohoto rozhovoru se také dozvíte, jak se úspěšně zapojit na trh práce a jak správně sestavit životopis.

Kniha "Jak si najít práci dle svých představ"

Publikace je určena všem, kteří by si rádi našli práci podle svých představ a hledají inspiraci a cenné rady. Podtitulek knihy je praktický průvodce úskalími a útrapami spojenými s hledáním práce. Věřím, že Vám pomůže.

Stáhnout ukázku zdarma Objednat knihu

 

 

Můj televizní pořad s názvem Máte pro mě práci?

Nový pořad na LTV PLUS, který stojí na Vaší straně. Během jednotlivých dílů pořadu se dozvíte nejen jak práci hledat, jak se prezentovat při pohovorech, na co si dávat pozor při podpisu pracovní smlouvy, jak si práci udržet, aj. Hosty pořadu budou odborníci na pracovní právo, zástupci úřadu práce, zaměstnavatelů, škol. Každý z Vás má možnost také napsat svůj dotaz.

 

jana-sama-doma

Host v pořadu Sama doma 12. 10. 2012

Účast jako host v pořadu Sama doma, kdy u chatu odpovídám na dotazy diváků ohledně náročnosti a složitosti návratu po mateřské dovolené zpátky do pracovního procestu. Věřím, že opět některé myšlenky mohou být pro Vás inspirativní a obohacující.

Sledovat online

 

jana-dobre-rano

 

Host v pořadu Dobré ráno 1. 10. 2012

Účast jako host v pořadu Dobré ráno, kdy u chatu odpovídám na dotazy diváků ohledně náročnosti a složitosti návratu do pracovního procestu. Věřím, že opět některé myšlenky mohou být pro Vás inspirativní a obohacující.

Sledovat 1. část Sledovat 2. část Sledovat 3. část Sledovat 4. část