Jako externí personalistka znám velmi dobře firemní prostředí každého mého klienta a dokážu proto lépe plnit jejich požadavky. Dávám přednost individuálnímu přístupu.

Po konzultaci s  klientem jsme se rozhodli posílit tým a hledáme vhodného uchazeče na pozici

Skladník ve stavebnictví

Náplň práce

  • příjem zboží na sklad – přejímka, vykládka, umístění zboží na předem určené místo ve skladu
  • výdej zboží ze skladu pro rozvoz – vychystání zboží, naložení auta, předání dodacích listů řidiči
  • komunikace se zákazníky – vyskladnění zboží, předání, popř. pomoc zákazníkům s naložením
  • manipulace a překládka zboží na skladě
  • účast na inventurách

Požadujeme

  • vyučení nebo SŠ vzdělání
  • průkaz a praxe s obsluhou VZV výhodou
  • manuální a fyzická zručnost podmínkou
  • spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zodpovědnou práci na HPP (pouze RANNÍ směny)
  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • odpovídající platové ohodnocení včetně benefitů
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • přátelský kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis pouze s nezbytně nutnými údaji (jméno, příjmení, telefonický a emailový kontakt, profesní praxe, další dovednosti a znalosti) na email prace (zavináč) krenova.cz a my se Vám ozveme s termínem schůzky. Těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Jana Křenová – externí personalista, www.krenova.cz

Zasláním svého životopisu nám zároveň dáváte souhlas, abychom v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, spravovali a dále zpřístupňovali svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, a to až do Vašeho ústního či písemného odvolání. Správa a zpracování údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného výše.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, můžete použít kontaktní formulář:

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

    Název pracovní pozice (vyžadováno)

    Vaše zpráva (vyžadováno)

    Zde prosím přiložte Váš životopis

    Prosím o vyjádření souhlasu či nesouhlasu se zpracováním Vámi výše uvedených údajů
    SouhlasímNesouhlasím